НВФ «Дока» Геодезичні прилади, обладнання, системи і технології для вирішення задач будь-якої складності від фірми ДОКА, офіційного дистриб’ютора фірми Leica Geosystems в Україні

ТзОВ НВФ «ДОКА» (032) 232-30-40, (044) 592-14-00

Геодезистам, топографам, маркшейдерам, проектантам, будівельникам
НВФ «Дока»
Каталог Продукції
 | 
Про Компанію
 | 
Новини сайту / Новини Leica Geosystems
 | 
Послуги
 | 
Консультації
 | 
-
 
   
Каталог Продукції
Лазерні рулетки
Нівеліри
Електронні тахеометри
Супутникові (GPS) приймачі
Базові станції
Спеціальне обладнання для будівництва
Лазерні 3D сканери
Пошук підземних комунікацій
Точне землеробство
Гіроскопічні насадки
Моніторинг
Програмне забезпечення
Аксесуари
Метрологічне обладнання
Спеціальні пропозиції

Точне землеробство.
Системи паралельного водіння

НВФ "Дока"Інформація
Про Компанію
Інформація
Регіональні представники
Співпраця з Leica Geosystems A.G.
ISO 9001-2001
Сертифікати відповідності
Проекти
Інформація
Інформація
    Науково-виробнича фірма “Дока” – провідна фірма з постачання, монтажу і введення в експлуатацію обладнання для автоматизації технологічних процесів, поставці приладів КВП і А, геодезичного обладнання, виконання геодезичних робіт. Завдяки високій якості і надійності продукції, швидкому і точному виконанню замовлень і поставок, добре організованому сервісу НВФ “Дока” завоювала високу репутацію компанії, орієнтованої на технічний прогрес і направленої на задоволення потреб замовника. Високий інтелектуальний і технічний рівень колективу забезпечив НВФ “Дока” можливість стати офіційним представником на Україні таких провідних фірм, як: “Leica Geosystems AG”, Швейцарія, “Yokogawa” Японія, “Siemens” Німеччина, “Honeywell” США, “Експертронік” Німеччина, “Krohne” Чехія, “Lumel” Польща та ряду підприємств Росії. ТзОВ НВФ  Дока є корпоративним постачальником ДП НАЕК Енергоатом”.


    Система керування якістю ТОВ НВФ "ДОКА" сертифікована на відповідність вимогам стандарту ДСТУ ISO 9001-2001

    Пропонуємо поставку найкращого в світі геодезичного обладнання від Швейцарської фірми “Leica Geosystems AG” – офіційним представником якої на Україні є наша фірма. Пропонуємо проведення геодезичних робіт силами наших спеціалістів з використання обладнання Leica. В цьому році нами сумісно з Leica Geosystems AGзапланована поїздка керівників вищого рангу ключових українських підприємств в Хеербругг ( Швейцарія) для ознайомлення з технологіями  та засобами їх реалізації від Leica Geosystems AG. Ми вже маємо заявки від українських учасників на ознайомлення в Швейцарії з такому напрямком як : Технічне обладнання пунктів (станцій) спостереження (моніторингу) за деформаціями складних інженерно-технічних споруд і гірничих розробок (відкритих кар’єрів, шахт, тунелів) з можливістю RTK  і з давачами метео даних і кутів нахилу обладнання на пункті. 

Якщо Ви зацікавлені прийняти участь в поїздці по названому напрямку або інших – просимо як найскорше нас про це повідомити.


    Ми завжди раді новим контактам і робимо усе можливе, щоб наші нові замовники стали постійними клієнтами. Торгівельна марка фірми - гарантія сучасного виконання договірних зобовязань та поставки високоякісної продукції.